Zaznacz stronę

O mnie

Główny twórca i kreator podcastów na dobry sen.

Mam na imię Łukasz. Fascynuje mnie muzyka, technologia i pisanie. Moja głowa jest pełna pomysłów, które przelewam na papier. Właśnie tam, rodzą się wszystkie odcinki każdej z serii podcastów dla kobiet, medytacji i afirmacji.

Jeżeli chcesz wyluzować przed snem, albo po prostu szukasz alternatywy powszechnego już scrollowania, to trafiłeś do idealnego miejsca. Zamknij oczy, odpal wyobraźnię i w drogę.

 

Koordynatorka zaplecza

Zajmuję się wszystkim tym, czego nie słychać. Sprawiam, że to na co patrzycie jest piękne, spójne i kolorowe. Uwielbiam kreatywne zadania i zawsze dopinam wszystko na ostatni guzik. Kiedyś miałam problemy ze snem, ale teraz to już przeszłość – zmieniło się to odkąd powstały “podpoduchy.pl”.

Jeżeli chcesz przyjemniej zakończyć dzień, zrelaksować się i odciąć od zgiełku – koniecznie posłuchaj podcastów na dobry sen.

Dominika

sprawdź

Afirmacje i Medytacje dla Kobiet

kobieta medytująca afirmacje medytacje

Słuchanie afirmacji i praktykowanie medytacji ma liczne korzyści dla zdrowia psychicznego. Afirmacje wzmacniają pozytywne myśli, podnosząc poczucie własnej wartości, natomiast medytacja redukuje stres, poprawia koncentrację i zwiększa świadomość teraźniejszego momentu.

Regularne stosowanie tych praktyk poprawia jakość snu, wpływając pozytywnie na ogólne samopoczucie i energię w ciągu dnia. Te dostępne i proste techniki stanowią skuteczne narzędzia do poprawy jakości życia.