Zaznacz stronę

O mnie

Główny twórca i kreator podcastów na dobry sen.

Mam na imię Łukasz. Fascynuje mnie muzyka, technologia i pisanie. Moja głowa jest pełna pomysłów, które przelewam na papier. Właśnie tam, rodzą się wszystkie odcinki każdej z serii podcastów.

Jeżeli chcesz wyluzować przed snem, albo po prostu szukasz alternatywy powszechnego już scrollowania, to trafiłeś do idealnego miejsca. Zamknij oczy, odpal wyobraźnię i w drogę.

 

Koordynatorka zaplecza

Zajmuję się wszystkim tym, czego nie słychać. Sprawiam, że to na co patrzycie jest piękne, spójne i kolorowe. Uwielbiam kreatywne zadania i zawsze dopinam wszystko na ostatni guzik. Kiedyś miałam problemy ze snem, ale teraz to już przeszłość – zmieniło się to odkąd powstały “podpoduchy.pl”.

Jeżeli chcesz przyjemniej zakończyć dzień, zrelaksować się i odciąć od zgiełku – koniecznie posłuchaj podcastów na dobry sen.

Dominika

sprawdź

Podcasty na dobry sen

 Chata

Stoisz przed drewnianymi drzwiami chaty, do której prowadził cię górski szlak. Wejdź do środka, zamknij oczy i odpocznij.

Łódź

Wyobraź sobie, że jesteś na łodzi. Zamknij oczy, zrelaksuj się. Daj ukołysać się falom.

Oaza

Weź głęboki wdech.⁠ Wybierz się w daleką wędrówkę. Zapomnij na chwilę o tym, co cię otacza. Przenieś się do oazy pośrodku pustyni.

Las

Zatrzymaj się na moment.⁠ Uwolnij umysł od natłoku myśli.⁠ Ciesz się każdym wdechem.⁠ Przenieś się do bajkowej krainy.